کسب و کار

راهنمای ایجاد غرفه در فروشگاه باسلام

باسلام بازارچه دیجتال کسب و کارهای خانگی ایران است، باسلام یک پلتفرم عالی برای تولید کننده گان و کسب کارهای خانگی برای فروش محصولات خود در بستر اینترنت میباشد.

در باسلام همه آدم ها می توانند با کمترین سرمایه کسب و کار خانگی و محلی خود را راه اندازی کنند و تولیداتشان را از طریق اینترنت به سراسر ایران عرضه نمایند. باسلام، شبکه اجتماعی خرید از تولیدکننده‌ ایرانی است. تولیدکنندگان می‌توانند در باسلام غرفه رایگان بسازند و محصولات خود را به خریداران عرضه کنند.

اگر شما تولید کننده کالای ایرانی هستید و یا یک کسب و کار خانگی کوچک دارید به راحتی میتوانید در سایت باسلام غرفه فروش خود را ایجاد کنید و محصولات خود را به راحتی و کمترین کارمزد مستقیم به مصرف کننده واقعی بفروش برسانید.

ساخت غرفه در باسلام رایگان و آسان است. کافی است وارد اپلیکیشن «غرفه من» یا سایت باسلام شوید. البته قبل از ایجاد غرفه خوب است ابتدا در بازار باسلام و چند بازارچه و راسته آن (بویژه راسته‌ای که خودتان مایلید در آن غرفه بسازید) گشتی بزنید و سپس با مطالعه قوانین و مقررات استفاده از باسلام و بخش‌های «اطلاعات غرفه» و «مشخصات محصول» با آمادگی بهتر و بیشتر غرفه خود را ایجاد کنید.

ثبت نام در باسلام

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن