سلامت و زیبایی

راهنمای خرید رژلب برای انواع پوست

دختران باهاش برای خرید و استفاده رژلب اصول اولیه  مانند محل استفاده رژ لب و نوع پوست خود را در نظر میگیرند. فرقی نمی‌کند که اهل ماجراجویی باشید یا اینکه بخواهید محتاطانه رفتار کنید، ما به شما فرمول‌های کلی که قطعاً یکی از آن‌ها مناسب شماست را معرفی می‌کنیمو چه کسی می داند، شاید به زودی هر سه را امتحان کنید!

رژ لب مات

رژ لب مات، جلوه‌ای جدی و سنگین، رنگدانه‌های بیشتر، و ماندگاری طولانی تری دارد؛ و اغلب اوقات تأثیر گذارتر از رژ لب‌های درخشان استبهترین راه برای اینکه جسور و با شهامت بنظر برسید، استفاده از رنگ‌های پر رنگ و خیره کننده استاما نقطه‌ی ضعفش هم این است که رژ لب‌های مات نسبت به رژ لبهای اطلسی، تمایل بیشتری به خشک شدن دارند، بنابراین برای افراد زود رنج و حساس، مناسب نیستنداستفاده از رژهای مات، مستلزم تعهد و ترمیم کردن آنهاست.

قطعا برای دختری که می خواهد رژ لبش را بدون آینه بزند و سریعا بیرون برود، مناسب نیستباید از اینگونه رژ لبها با احتیاط و مثلا به کمک یک برس لب، استفاده کرد.

رژ لب اطلسی

برای جاهایی که کمی دوستانه‌تر است، رژ لب‌های اطلسی بهترین انتخاب هستند و مجبور نیستید که هر ۵ دقیقه یکبار آنها را در آینه چک کنیدرژ لب‌های اطلسی، دارای درخشش کم و طبیعی‌تری بوده و زیادی براق و زیادی هم ساده نیستند.

در هنگام استفاده، روان‌تر و نرم‌ترند، اما با وجود نرمی و صافی، حس سُری و لیز خوردگی به فرد نمی‌دهدرژ لبهای اطلسی در مقایسه با مات، قدرت مرطوب کنندگی بیشتری دارندآنها دارای رنگهای باشکوه و زیبایی هستند و استفاده از آنها آسان است.

رژ لب براق

اگر بدنبال راهی ساده و بی زحمت برای استفاده از رژ لب می‌گردید، رژهای درخشان و حریری مناسب شما هستندرژهای براق، نور را منعکس می‌کنندبنابراین عیب و نقص‌ها کمتر نمایان می‌شوند.

رنگهای جسورانه می‌توانند با رژ لب‌های چرب و کمرنگ نیز بکار بروندرژ لب‌های براق مخصوصا برای افراد محتاط مناسب‌تر است، زیرا سایه‌ی رنگهای طبیعی، به رنگ لب شما جلوه‌ی بیشتری می‌دهد و استفاده‌ی دوباره از آنها بسیار آسان است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن