کنسول های بازی و سرگرمی

فروش فوق العاده کنسول نینتندو سوییچ

با نزدیک شدن به سالگرد یک سالگی کنسول نینتندو سوییچ، مشخص شد که این کنسول هیبریدی توانسته در فرانسه به رکورد جدیدی دست پیدا کند.

نها یک هفته به سالگرد یک سالگی کنسول نینتندو سوییچ زمان باقی‌مانده است و حال با توجه به اخبار کنسول‌های بازی، مشخص شده که این کنسول هیبریدی نینتندو توانسته به‌رکورد جدیدی دست پیدا کند.

کنسول Nintendo Switch توانسته در کشور فرانسه یک میلیون دستگاه فروش داشته باشد که این آمار، نینتندو سوییچ را به سریع‌ترین کنسول فروخته شده در کل فرانسه تبدیل کند. پس از نینتندو سوییچ دو کنسول پلی استیشن ۴ و نینتندو Wii به‌عنوان سریع‌ترین کنسول فروخته شده قرار دارند. البته نباید از این خبر متعجب شد زیرا اروپا همیشه منطقه‌ای قوی از نظر فروش برای نینتندو به‌حساب می‌آید و سوال مهم‌تر اینجا است که آیا نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی می‌تواند به فروش قدرتمند خود ادامه دهد؟

تا به‌امروز آثاری از کاهش فروش نینتندو سوییچ به‌چشم نمی‌خورد و برای اینکه فروش این کنسول کاهش پیدا نکند، نینتندو باید به فکر بازی‌های بیشتر در زمینه بازی‌های چند پلتفرمه و انحصاری باشد و باید ببینیم کمپانی نینتندو چه تدابیری برای این بخش اندیشیده است.

نینتندو در پاسخ به درخواست تولید بیشتر کنسول نینتندو سوییچ، تولید این کنسول را افزایش داد

کمپانی نینتندو در نظر داشت که تا پایان ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی، هشت میلیون دستگاه نینتندو سوییچ تولید کند. حال طبق جدیدترین اخبار کنسول‌ های بازی و درخواست کاربران برای کنسول نینتندو سوییچ، کمپانی نینتندو اعلام کرده است که تولید این کنسول تا پایان ماه مارس ۲۰۱۸ را افزایش خواهد داد.

از این‌رو تا پایان ماه ذکر شده، حدود ۱۶ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ تولید خواهد شد. متاسفانه نینتندو هنوز آمار دقیقی از فروش کنسول نینتندو سوییچ منتشر نکرده است ولی اعلام شده که این کنسول سریع‌ترین فروش در آمریکا، ارودا و استرالیا را تجربه کرده است. همچنین در ادامه خبری منتشر شد حول اینکه سوپر دیتا فروش کنسول نینتندو سوییچ در هفته اول عرضه خود را ۱.۵ میلیون دستگاه در سرتاسر جهان تخمین زده است که با توجه به درست بودن این رقم، تا ماه اول عرضه فروش نینتندو سوییچ به دو میلیون دستگاه خواهد رسید.

با توجه به درخواست‌های بی‌شمار کاربران و استقبال خوبی که از نینتندو سوییچ شده است، کمپانی نینتندو تخمین زده است که در سال اول عرضه، فروش این کنسول به ۱۰ میلیون دستگاه خواهد رسید. انتظار می‌رود در آینده و با عرضه شدن انحصاری‌های دیگر این کنسول نظیر بازی Splatoon 2 و بازی Mario Kart 8 Deluxe درخواست برای خرید این کنسول افزایش پیدا کند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن